LAPP 1032103/500 vod za prijenos podataka UNITRONIC® ROBUST crna 500 m
- Kataloški br:
- 3352180 - 62
- Kataloški br:
- 3352180 - 62
LAPP 1032103/500 vod za prijenos podataka UNITRONIC® ROBUST crna 500 m
11 %
4,565.00 KM5,105.00 KM
Štedite 540.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-11 %
4,565.00 KM5,105.00 KM
Štedite 540.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za prijenos podataka |
| Tip kabela | UNITRONIC® ROBUST |
| Vanjski Ø | 6 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 500 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 1032103/500 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -50 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 90 °C |
| Tip | UNITRONIC® ROBUST C (TP) 5x2x0,14 |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.14 mm² |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-90 °C |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 6.4 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 96.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 38.4 mm |
| Specification core insulation | Polypropylene (PP) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
UNITRONIC® ROBUST C (TP) 5x2x0.14 podatkovni kabel niske frekvencije; 5X2X0,14; Oznaka boje jezgre: DIN 47100 bez ponavljanja boja; TPE; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.