LAPP 1032401/500 vod za prijenos podataka UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV plava boja 500 m
- Kataloški br:
- 3352162 - 62
- Kataloški br:
- 3352162 - 62
LAPP 1032401/500 vod za prijenos podataka UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV plava boja 500 m
1 %
2,285.00 KM2,300.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
2,285.00 KM2,300.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za prijenos podataka |
| Tip kabela | UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Boja | plava boja |
| Sadržaj | 500 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1032401/500 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV S 2X2X0,5 BU |
| UV resistant | FALSE |
| Nominal cross section conductor | 0.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colours and numbers |
| Colour outer sheath | Blue |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Outer diameter approximate | 8.5 mm |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 127.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 63.8 mm |
| Specification core insulation | Polyethylene (PE) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV S 2X2X0.5 BU računalni kabel; 2X2X0,5; plava; PVC; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.