LAPP 1032431/4000 podatkovni kabel UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV crna 4000 m
- Kataloški br:
- 3352242 - 62
- Kataloški br:
- 3352242 - 62
LAPP 1032431/4000 podatkovni kabel UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV crna 4000 m
1 %
30,205.00 KM30,485.00 KM
Štedite 280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
30,205.00 KM30,485.00 KM
Štedite 280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podatkovni kabel |
| Tip kabela | UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV |
| Vanjski Ø | 10 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 4000 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1032431/4000 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV S 2X2X1,3 BK |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 1.3 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colours and numbers |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Outer diameter approximate | 10.2 mm |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 153.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 76.5 mm |
| Specification core insulation | Polyethylene (PE) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
UNITRONIC® RE-2Y(ST)YV S 2X2X1.3 BK računalni kabel; 2X2X1,3; crna; PVC; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.