LAPP 11101403/1000 priključni vod 1000 m
- Kataloški br:
- 3363327 - 62
- Kataloški br:
- 3363327 - 62
LAPP 11101403/1000 priključni vod 1000 m
11 %
32,795.00 KM36,730.00 KM
Štedite 3,935.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-11 %
32,795.00 KM36,730.00 KM
Štedite 3,935.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 10.6 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 1500 V |
| Nazivni napon U0 | 750 V |
| Proizvođač-br. dijela | 11101403/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® DC ROBOT 900 3G4 |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1.5 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-90 °C |
| Number of main cores | 3 |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.75 kV |
| Outer diameter approximate | 10.6 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 132.5 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 132.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 42.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® DC ROBOT 900 3G4 DC priključni kabel; Identifikacija žice: boje; U 0 /U: 0,75/1,5 kV; PUR; torzija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.