LAPP 11101501/500 jakostrujni kabel 4 x 2.5 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3363301 - 62
- Kataloški br:
- 3363301 - 62
LAPP 11101501/500 jakostrujni kabel 4 x 2.5 mm² 500 m
1 %
7,665.00 KM7,730.00 KM
Štedite 65.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
7,665.00 KM7,730.00 KM
Štedite 65.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | jakostrujni kabel |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Presjek | 4 x 2.5 mm² |
| Vanjski Ø | 12.1 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1500 V |
| Nazivni napon U0 | 750 V |
| Proizvođač-br. dijela | 11101501/500 |
| Tip | ÖLFLEX® DC GRID 100 4G2,5 |
| Nominal cross section conductor | 2.5 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Colour |
| Nominal voltage U | 1.5 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-+70 °C |
| Nominal voltage U0 | 0.75 kV |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 12.1 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 145.2 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® DC GRID 100 4G2.5 DC kabel za napajanje; 4G2.5; U 0 /U: 0,75/1,5 kV; PVC; Identifikacija žice: boje; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.