LAPP 1123803/1000 jakostrujni kabel 1000 m
- Kataloški br:
- 3363177 - 62
- Kataloški br:
- 3363177 - 62
LAPP 1123803/1000 jakostrujni kabel 1000 m
1 %
37,825.00 KM38,225.00 KM
Štedite 400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
37,825.00 KM38,225.00 KM
Štedite 400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | jakostrujni kabel |
| Vanjski Ø | 15.1 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1123803/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 128 H BK SC 1X50 |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of main cores | 1 |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 15.1 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 226.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 60.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 128 H BK SC 1X50 kabel za napajanje; 1X50; U 0 /U: 0,6/1 kV; HFFR; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.