LAPP 1123812/500 jakostrujni kabel 500 m
- Kataloški br:
- 3363173 - 62
- Kataloški br:
- 3363173 - 62
LAPP 1123812/500 jakostrujni kabel 500 m
1 %
10,225.00 KM10,325.00 KM
Štedite 100.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
10,225.00 KM10,325.00 KM
Štedite 100.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | jakostrujni kabel |
| Vanjski Ø | 11.3 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1123812/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 128 H BK SC 1X25 GN/YE |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of main cores | 1 |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 11.3 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 169.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 45.2 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 128 H BK SC 1X25 GN/YE kabel za napajanje; 1G25; U 0 /U: 0,6/1 kV; HFFR; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.