LAPP 2170338/100 sabirnički vod UNITRONIC® BUS ljubičasta 100 m
- Kataloški br:
- 3351043 - 62
- Oznaka:
- 2170338/100
- EAN:
- 4064728471128
- Kataloški br:
- 3351043 - 62
- Oznaka:
- 2170338/100
- EAN:
- 4064728471128
LAPP 2170338/100 sabirnički vod UNITRONIC® BUS ljubičasta 100 m
0 %
1,425.00 KM1,430.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
1,425.00 KM1,430.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sabirnički vod |
| Tip kabela | UNITRONIC® BUS |
| Broj žica | 2 x |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Boja | ljubičasta |
| Sadržaj | 100 m |
| Proizvođač-br. dijela | 2170338/100 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Tip | UNITRONIC® BUS PB FESTOON 1X2X0,64 |
| UV resistant | TRUE |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Purple |
| Diameter conductor | 0.64 mm |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Number of cores | 2 |
| Outer diameter approximate | 8 mm |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 80.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 40.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
UNITRONIC® BUS PB FESTOON 1X2X0.64 bus kabel; PROFIBUS DP; Feston; Nazivni valni otpor: 150; PVC; ljubičica; cUL naveden
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)