LAPP 2170452/300 mrežni kabel ETHERLINE® ROBUST crna 300 m
- Kataloški br:
- 3350920 - 62
- Oznaka:
- 2170452/300
- EAN:
- 4044777532575
- Kataloški br:
- 3350920 - 62
- Oznaka:
- 2170452/300
- EAN:
- 4044777532575
LAPP 2170452/300 mrežni kabel ETHERLINE® ROBUST crna 300 m
0 %
4,230.00 KM4,250.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
4,230.00 KM4,250.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni kabel |
| Tip kabela | ETHERLINE® ROBUST |
| Broj žica | 8 x |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 300 m |
| Bez halogena | da/ne |
| Proizvođač-br. dijela | 2170452/300 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -50 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | ETHERLINE® ROBUST PN Cat.7 |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.25 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-80 °C |
| Number of cores | 8 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 8.7 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 90.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 72.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
ETHERLINE® ROBUST PN Cat.7 Ethernet kabel; fleksibilan; ETHERNET/IP, EtherCAT; Kat.7; S/FTP; TPE; Bez halogena; crna
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)