LAPP 2170464/50 mrežni kabel ETHERLINE® zelena 50 m
- Kataloški br:
- 3350803 - 62
- Oznaka:
- 2170464/50
- EAN:
- 4064728132838
- Kataloški br:
- 3350803 - 62
- Oznaka:
- 2170464/50
- EAN:
- 4064728132838
LAPP 2170464/50 mrežni kabel ETHERLINE® zelena 50 m
760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni kabel |
| Tip kabela | ETHERLINE® |
| Broj žica | 8 x |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Boja | zelena |
| Sadržaj | 50 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 2170464/50 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -30 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | ETHERLINE® Cat. 6A Y |
| UV resistant | FALSE |
| Nominal cross section conductor | 0.34 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Green |
| Diameter conductor | 0.64 mm |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -30-80 °C |
| Number of cores | 8 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 8.7 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 90.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
ETHERLINE® Kat. 6A Y Ethernet kabel; fiksno polaganje; ETHERNET/IP, PROFINET; PROFINET® Primjena: Tip A; Cat.6A; S/FTP; PVC; zelena
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)