LAPP 2170481/1000 mrežni kabel ETHERLINE® TORSION zelena 1000 m
- Kataloški br:
- 3350930 - 62
- Oznaka:
- 2170481/1000
- EAN:
- 4044777767540
- Kataloški br:
- 3350930 - 62
- Oznaka:
- 2170481/1000
- EAN:
- 4044777767540
LAPP 2170481/1000 mrežni kabel ETHERLINE® TORSION zelena 1000 m
6 %
37,490.00 KM39,965.00 KM
Štedite 2,475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-6 %
37,490.00 KM39,965.00 KM
Štedite 2,475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni kabel |
| Tip kabela | ETHERLINE® TORSION |
| Broj žica | 8 x |
| Vanjski Ø | 9 mm |
| Boja | zelena |
| Sadržaj | 1000 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 2170481/1000 |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | ETHERLINE® TORSION Cat.7 |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.22 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Green |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of cores | 8 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 9.4 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 144.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 76.8 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
ETHERLINE® TORSION Cat.7 Ethernet kabel; torzija, savitljiva; PROFINET, ETHERNET/IP; PROFINET® Primjena: Tip C; Kat.7; SF/FTP; ČISTA; Bez halogena; zelena
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)