LAPP 2170587/100 mrežni kabel ETHERLINE® PN zelena 100 m
- Kataloški br:
- 3350883 - 62
- Oznaka:
- 2170587/100
- EAN:
- 4044777942114
- Kataloški br:
- 3350883 - 62
- Oznaka:
- 2170587/100
- EAN:
- 4044777942114
LAPP 2170587/100 mrežni kabel ETHERLINE® PN zelena 100 m
8 %
2,005.00 KM2,185.00 KM
Štedite 180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
2,005.00 KM2,185.00 KM
Štedite 180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni kabel |
| Tip kabela | ETHERLINE® PN |
| Broj žica | 8 x |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Boja | zelena |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 2170587/100 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | ETHERLINE® PN CAT.6A FRNC FLEX FC |
| UV resistant | FALSE |
| Material core insulation | Other |
| Colour outer sheath | Green |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-+80 °C |
| Number of cores | 8 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | TRUE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 8.9 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 71.2 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 35.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
ETHERLINE® PN CAT.6A FRNC FLEX FC Ethernet kabel; fleksibilan; PROFINET® Primjena: Tip C; SF/UTP; LSZH; Bez halogena; zelena
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)