LAPP 2170593/100 mrežni kabel ETHERLINE® zelena 100 m
- Kataloški br:
- 3350805 - 62
- Oznaka:
- 2170593/100
- EAN:
- 4044777942237
- Kataloški br:
- 3350805 - 62
- Oznaka:
- 2170593/100
- EAN:
- 4044777942237
LAPP 2170593/100 mrežni kabel ETHERLINE® zelena 100 m
8 %
1,550.00 KM1,680.00 KM
Štedite 130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
1,550.00 KM1,680.00 KM
Štedite 130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni kabel |
| Tip kabela | ETHERLINE® |
| Broj žica | 8 x |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Boja | zelena |
| Sadržaj | 100 m |
| Proizvođač-br. dijela | 2170593/100 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | ETHERLINE® Cat. 6A Y FD FC |
| UV resistant | TRUE |
| Material core insulation | Polyolefin |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Green |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of cores | 8 |
| Outer diameter approximate | 8.8 mm |
| Conductor surface | Tinned |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 132.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 35.2 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ETHERLINE® Kat. 6A Y FD FC Ethernet kabel; vučni lanac; Ethernet, ETHERNET/IP, EtherCAT; Cat.6A; SF/UTP; PVC; zelena
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)