LAPP 2170635/100 sabirnički vod UNITRONIC® BUS ljubičasta 100 m
- Kataloški br:
- 3351037 - 62
- Oznaka:
- 2170635/100
- EAN:
- 4044776547969
- Kataloški br:
- 3351037 - 62
- Oznaka:
- 2170635/100
- EAN:
- 4044776547969
LAPP 2170635/100 sabirnički vod UNITRONIC® BUS ljubičasta 100 m
10 %
1,465.00 KM1,625.00 KM
Štedite 160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
1,465.00 KM1,625.00 KM
Štedite 160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sabirnički vod |
| Tip kabela | UNITRONIC® BUS |
| Broj žica | 2 x |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Boja | ljubičasta |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 2170635/100 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 105 °C |
| Tip | UNITRONIC® BUS PB 105 plus 1X2X0,64 |
| UV resistant | FALSE |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Purple |
| Diameter conductor | 0.64 mm |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-105 °C |
| Number of cores | 2 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 8 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 65 mm |
| Specification core insulation | Polypropylene (PP) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
UNITRONIC® BUS PB 105 plus 1X2X0.64 bus kabel; PROFIBUS DP; fiksno polaganje; Nazivni valni otpor: 150; TPE; ljubičica
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)