LAPP 2170907/100 mrežni kabel ETHERLINE® TRAIN crna 100 m
- Kataloški br:
- 3350932 - 62
- Oznaka:
- 2170907/100
- EAN:
- 4044777490660
- Kataloški br:
- 3350932 - 62
- Oznaka:
- 2170907/100
- EAN:
- 4044777490660
LAPP 2170907/100 mrežni kabel ETHERLINE® TRAIN crna 100 m
1 %
2,580.00 KM2,595.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
2,580.00 KM2,595.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni kabel |
| Tip kabela | ETHERLINE® TRAIN |
| Broj žica | 8 x |
| Vanjski Ø | 7 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 2170907/100 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -45 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 90 °C |
| Tip | ETHERLINE® TRAIN Cat.5e 4x2x24/7 PE |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.34 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -45-90 °C |
| Number of cores | 8 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 7.7 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 79.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 63.2 mm |
| Specification core insulation | Polyethylene (PE) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
ETHERLINE® TRAIN Cat.5e 4x2x24/7 PE Ethernet kabel; fleksibilan; ETHERNET/IP, PROFINET; PROFINET® Primjena: Tip C; Cat.5e; SF/UTP; XLPE; Bez halogena; crna
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)