LAPP 2170913/1000 mrežni kabel ETHERLINE® FIRE crvena 1000 m
- Kataloški br:
- 3350819 - 62
- Oznaka:
- 2170913/1000
- EAN:
- 4044778386924
- Kataloški br:
- 3350819 - 62
- Oznaka:
- 2170913/1000
- EAN:
- 4044778386924
LAPP 2170913/1000 mrežni kabel ETHERLINE® FIRE crvena 1000 m
8 %
34,620.00 KM37,480.00 KM
Štedite 2,860.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
34,620.00 KM37,480.00 KM
Štedite 2,860.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni kabel |
| Tip kabela | ETHERLINE® FIRE |
| Vanjski Ø | 10 mm |
| Boja | crvena |
| Sadržaj | 1000 m |
| Proizvođač-br. dijela | 2170913/1000 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -20 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 70 °C |
| Tip | ETHERLINE® FIRE Cat.6 PH120 4x2x22/1 AWG |
| UV resistant | FALSE |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Red |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -20-70 °C |
| Outer diameter approximate | 10.6 mm |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 159.0 mm |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ETHERLINE® FIRE Cat.6 PH120 4x2x22/1 AWG Ethernet kabel; fiksno polaganje; Kat.6; SF/UTP; LSZH; Bez halogena; crvena
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)