LAPP 2170941/100 mrežni kabel ETHERLINE® ROBOT zelena 100 m
- Kataloški br:
- 3350911 - 62
- Oznaka:
- 2170941/100
- EAN:
- 4064727496283
- Kataloški br:
- 3350911 - 62
- Oznaka:
- 2170941/100
- EAN:
- 4064727496283
LAPP 2170941/100 mrežni kabel ETHERLINE® ROBOT zelena 100 m
6 %
1,335.00 KM1,420.00 KM
Štedite 85.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-6 %
1,335.00 KM1,420.00 KM
Štedite 85.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni kabel |
| Tip kabela | ETHERLINE® ROBOT |
| Vanjski Ø | 6 mm |
| Boja | zelena |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 2170941/100 |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Tip | ETHERLINE® ROBOT PN FC CAT.5e 1x4x22AWG |
| UV resistant | TRUE |
| Material core insulation | Polyolefin |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Green |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Outer diameter approximate | 6.8 mm |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 102.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 34.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ETHERLINE® ROBOT PN FC CAT.5e 1x4x22AWG Ethernet kabel; vučni lanac, torzija, feston; PROFINET; Cat.5e; SF/UTP; ČISTA; Bez halogena; zelena
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)