LAPP 2173002/100 sabirnički vod UNITRONIC® TRAIN 100 m
- Kataloški br:
- 3352203 - 62
- Kataloški br:
- 3352203 - 62
LAPP 2173002/100 sabirnički vod UNITRONIC® TRAIN 100 m
1 %
2,485.00 KM2,500.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
2,485.00 KM2,500.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sabirnički vod |
| Tip kabela | UNITRONIC® TRAIN |
| Broj žica | 4 x |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | da/ne |
| Proizvođač-br. dijela | 2173002/100 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -45 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 90 °C |
| Tip | UNITRONIC® TRAIN MVB 2x2x0,5 |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.5 mm² |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -45-90 °C |
| Number of cores | 4 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 8.3 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 83.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 49.8 mm |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
UNITRONIC® TRAIN MVB 2x2x0.5 bus kabel; MOŽE; fiksno polaganje; Nazivni valni otpor: 120; 2X2X0,5; ; 8,3 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.