LAPP 2173004/100 sabirnički vod UNITRONIC® TRAIN 100 m
- Kataloški br:
- 3352207 - 62
- Oznaka:
- 2173004/100
- EAN:
- 4044777483068
- Kataloški br:
- 3352207 - 62
- Oznaka:
- 2173004/100
- EAN:
- 4044777483068
LAPP 2173004/100 sabirnički vod UNITRONIC® TRAIN 100 m
1 %
2,890.00 KM2,910.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
2,890.00 KM2,910.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Number of cores2
Halogen free according to EN IEC 60754-2 FALSE
LAPP 2173004/100 sabirnički vod UNITRONIC® TRAIN 100 m
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sabirnički vod |
| Tip kabela | UNITRONIC® TRAIN |
| Broj žica | 2 x |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | da/ne |
| Proizvođač-br. dijela | 2173004/100 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -45 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 90 °C |
| Tip | UNITRONIC® TRAIN WTB 1x2x0,75 |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.75 mm² |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -45-90 °C |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Tip kabela | UNITRONIC® TRAIN |
| Outer diameter approximate | 8.4 mm |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Sadržaj | 100 m | FALSE |
| Bez halogena | da/ne | TRUE |
| Proizvođač-br. dijela | 2173004/100 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -45 °C |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 50.4 mm |
| Cable geometry | Round |
| Tip | UNITRONIC® TRAIN WTB 1x2x0,75 |
Opseg isporuke
Nema značajkiSistemski zahtjevi
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)