LAPP 22260776 podatkovni utični konektor za senzor/aktivator, konfekcioniran M12 ravni muški konektor, žženski konektor,
- Kataloški br:
- 1019327 - 62
- Oznaka:
- 22260776
- EAN:
- 4.04477E+12
- Kataloški br:
- 1019327 - 62
- Oznaka:
- 22260776
- EAN:
- 4.04477E+12
LAPP 22260776 podatkovni utični konektor za senzor/aktivator, konfekcioniran M12 ravni muški konektor, žženski konektor,
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor žženski konektor, ravni |
| Priključna strana A | M12 utičnica, ravna |
| Priključna strana B | M12 utičnica, ravna |
| Broj polova | 2 |
| Duljina kabela | 5.00 m |
| Nazivni napon | 250 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.25 mm² |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Boja kabela | ljubičasta |
| Kodiranje | B |
| Vrsta zaštite | IP65 IP67 IP69 k (u ugrađenom stanju) |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +90 °C |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 22260776 |
| Tip | AB-PB-M12MS-5,0PUR-M12FS |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | podatkovni utični konektor za senzor/aktivator, konfekcioniran |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski podatkovni konektor, konfekcioniran M12 ravni utikač, ravna utičnica 5 m broj polova: 2 LappKabel 22260776 AB-PB-M12MS-5,0PUR-M12FS 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
LAPP
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.