LAPP 22261001 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M12 žženski konektor, ravni, završni otpornik Broj
- Kataloški br:
- 1019227 - 62
- Kataloški br:
- 1019227 - 62
LAPP 22261001 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M12 žženski konektor, ravni, završni otpornik Broj
93.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
93.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni završni otpornik |
| Standard utičnice | bus priključak |
| Priključna strana A | priključni otpornik |
| Priključna strana B | priključni otpornik |
| Broj polova | 4 |
| Nazivni napon | 30 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Priključak | vijak |
| Boja | srebrna crna |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Kodiranje | B |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 22261001 |
| Tip | AB-C5-M12FS-PB-TR-SH |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski podatkovni konektor, nekonfekcioniran M12 ravna utičnica, izlazni otpornik, broj polova: 4 LappKabel 22261001 AB-C5-M12FS-PB-TR-SH 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.