LAPP 30017788/100 kabel za telefon J-H(ST)H siva 100 m
- Kataloški br:
- 3357199 - 62
- Kataloški br:
- 3357199 - 62
LAPP 30017788/100 kabel za telefon J-H(ST)H siva 100 m
10 %
565.00 KM630.00 KM
Štedite 65.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
565.00 KM630.00 KM
Štedite 65.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabel za telefon |
| Tip kabela | J-H(ST)H |
| Vanjski Ø | 9 mm |
| Boja | siva |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 30017788/100 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -30 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 70 °C |
| Tip | J-H(ST)H...BD 4x2x0,8 |
| UV resistant | FALSE |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Grey |
| Diameter conductor | 0.8 mm |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -30-70 °C |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 9.2 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Dca |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Smoke production | s1 |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Acidity | a1 |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 55.2 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
JH(ST)H...BD 4x2x0,8 telefonski kabel; 4X2X0,8; VDE 0815; Mješavina bez halogena; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.