LAPP 3017861/1000 pojedinačna žica 1 x 50 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388547 - 62
- Oznaka:
- 3017861/1000
- EAN:
- 4044774694719
- Kataloški br:
- 3388547 - 62
- Oznaka:
- 3017861/1000
- EAN:
- 4044774694719
LAPP 3017861/1000 pojedinačna žica 1 x 50 mm² 1000 m
16 %
518,850.00 KM617,440.00 KM
Štedite 98,590.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
518,850.00 KM617,440.00 KM
Štedite 98,590.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 1 x 50 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 50 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 3017861/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 1565 SC 1X50 |
| Vanjski Ø | 12.2 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 1 x |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 1565 SC 1X50 jednožilni; 1X50; U 0 /U: 300/500 V; staklena svila; -195°C - 400°C; crvena; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)