LAPP 38102227/500 priključni vod 5 x 70 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3362291 - 62
- Kataloški br:
- 3362291 - 62
LAPP 38102227/500 priključni vod 5 x 70 mm² 500 m
1 %
106,750.00 KM107,925.00 KM
Štedite 1,175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
106,750.00 KM107,925.00 KM
Štedite 1,175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 5 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 70 mm² |
| Presjek | 5 x 70 mm² |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 38102227/500 |
| Tip | H07RN-F 5G70 |
| Nominal cross section conductor | 70 mm² |
| Material core insulation | Rubber |
| Core identification | Colour |
| Nominal voltage U | 750 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Rubber |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-60 °C |
| Nominal voltage U0 | 450 V |
| Number of cores | 5 |
| With protective conductor | TRUE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | TRUE |
| Conductor surface | Bare |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 360.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 240.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
H07RN-F 5G70 spojni kabel; 5G70; HAR certificiran; U 0 /U: 450/750 V; Guma; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.