LAPP 4515142K/2500 pojedinačna žica plava boja 2500 m
- Kataloški br:
- 3368608 - 62
- Oznaka:
- 4515142K/2500
- EAN:
- 4044777150724
- Kataloški br:
- 3368608 - 62
- Oznaka:
- 4515142K/2500
- EAN:
- 4044777150724
LAPP 4515142K/2500 pojedinačna žica plava boja 2500 m
1 %
1,565.00 KM1,580.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
1,565.00 KM1,580.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Sadržaj | 2500 m |
| Boja | plava boja |
| Proizvođač-br. dijela | 4515142K/2500 |
| Tip | H05V2-K EMBOSS 1X0,75 DBU |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -10-+90 °C |
| Core colour | Blue |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
H05V2-K EMBOSS 1X0,75 DBU jednožilni; tamnoplava; U 0 /U: 300/500 V; HAR certificiran; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)