LAPP 4571102/50 pojedinačna žica 1 x 25 mm² 50 m
- Kataloški br:
- 3387970 - 62
- Oznaka:
- 4571102/50
- EAN:
- 4044774685076
- Kataloški br:
- 3387970 - 62
- Oznaka:
- 4571102/50
- EAN:
- 4044774685076
LAPP 4571102/50 pojedinačna žica 1 x 25 mm² 50 m
1 %
1,615.00 KM1,625.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
1,615.00 KM1,625.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 1 x 25 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 25 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 4571102/50 |
| Tip | ESUY COPPER EARTHING CABLE 1X25 |
| Vanjski Ø | 10.4 mm |
| Broj žica | 1 x |
| Nominal cross section conductor | 25 mm² |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Colour outer sheath | Other |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -5-70 °C |
| Number of cores | 1 |
| Outer diameter approximate | 10.4 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 124.8 mm |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 6387 CWZ | FALSE |
| Circuit integrity according to EN 50200 annex E | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 8434-2 | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 8491 | No |
| Circuit integrity according to IEC 60331-21 | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-1-2 | TRUE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-21 (Cat A F/R) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-22 (Cat A) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-23 (Cat B) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-24 (Cat C) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-25 (Cat D) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1 | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-2 | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-3 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
ESUY BAKRENO UZEMLJENJE KABEL 1X25 jednožilni; 1X25; PVC
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)