LAPP 4725113K/2000 pojedinačna žica H05Z-K 1 x 1 mm² 2000 m
- Kataloški br:
- 3388008 - 62
- Oznaka:
- 4725113K/2000
- EAN:
- 4044776251750
- Kataloški br:
- 3388008 - 62
- Oznaka:
- 4725113K/2000
- EAN:
- 4044776251750
LAPP 4725113K/2000 pojedinačna žica H05Z-K 1 x 1 mm² 2000 m
0 %
2,260.00 KM2,270.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
2,260.00 KM2,270.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Tip kabela | H05Z-K |
| Sadržaj | 2000 m |
| Presjek | 1 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 4725113K/2000 |
| Tip | H05Z-K 90°C EMBOSS 1X1 YE |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
H05Z-K 90°C EMBOSS 1X1 YE jednožilni; 1X1; žuta boja; velika kutija; U 0 /U: 300/500 V; Mješavina bez halogena; HAR certificiran; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)