LAPP 4726056/500 pojedinačna žica H07Z-K 1 x 16 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3388077 - 62
- Oznaka:
- 4726056/500
- EAN:
- 4044774731216
- Kataloški br:
- 3388077 - 62
- Oznaka:
- 4726056/500
- EAN:
- 4044774731216
LAPP 4726056/500 pojedinačna žica H07Z-K 1 x 16 mm² 500 m
4 %
6,185.00 KM6,470.00 KM
Štedite 285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
6,185.00 KM6,470.00 KM
Štedite 285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 750 V |
| Tip kabela | H07Z-K |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 1 x 16 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 16 mm² |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 4726056/500 |
| Tip | H07Z-K 90°C 1X16 WH |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
H07Z-K 90°C 1X16 WH jednožilni; 1X16; bijela; Prsten; U 0 /U: 450/750 V; Mješavina bez halogena; HAR certificiran; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)