LAPP 611003/76 priključni vod 3 x 6 mm² 76 m
- Kataloški br:
- 3363467 - 62
- Kataloški br:
- 3363467 - 62
LAPP 611003/76 priključni vod 3 x 6 mm² 76 m
4 %
2,505.00 KM2,620.00 KM
Štedite 115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
2,505.00 KM2,620.00 KM
Štedite 115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 3 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 6 mm² |
| Presjek | 3 x 6 mm² |
| Vanjski Ø | 17.2 mm |
| Sadržaj | 76 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 611003/76 |
| Tip | ÖLFLEX® POWER MULTI 3G10AWG |
Opis
Opis
ÖLFLEX® POWER MULTI 3G10AWG priključni kabel; 3G6; U 0 /U: 300/500 V; Identifikacija žice: boje i brojevi; UL popis; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.