LAPP 611612/500 priključni vod 12 x 1.5 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3363460 - 62
- Kataloški br:
- 3363460 - 62
LAPP 611612/500 priključni vod 12 x 1.5 mm² 500 m
1 %
15,485.00 KM15,610.00 KM
Štedite 125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
15,485.00 KM15,610.00 KM
Štedite 125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 12 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Presjek | 12 x 1.5 mm² |
| Vanjski Ø | 18.3 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 611612/500 |
| Tip | ÖLFLEX® POWER MULTI 12G16AWG |
Opis
Opis
ÖLFLEX® POWER MULTI 12G16AWG priključni kabel; 12G1.5; U 0 /U: 300/500 V; Identifikacija žice: boje i brojevi; UL popis; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.