LAPP kabel za sinkroni davač 0.5 mm² 1020136/100 100 m
- Kataloški br:
- 3363628 - 62
- Oznaka:
- 1020136/100
- EAN:
- 4064727166490
- Kataloški br:
- 3363628 - 62
- Oznaka:
- 1020136/100
- EAN:
- 4064727166490
LAPP kabel za sinkroni davač 0.5 mm² 1020136/100 100 m
0 %
1,740.00 KM1,745.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
1,740.00 KM1,745.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1020136/100 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 728 CY 3x(2x0,14)+(2x0,5) |
| Nazivni napon | 30 V |
| Vanjski Ø | 9.3 mm |
| Nominal cross section conductor | 0.5 mm² |
| Core identification | Colour |
| Nominal voltage U | 30 V |
| Colour outer sheath | Green |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Outer diameter approximate | 9.3 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 139.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 55.8 mm |
| Specification core insulation | Polypropylene (PP) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kabel za sinkroni davač |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 728 CY 3x(2x0,14)+(2x0,5) kabel kodera; (3x2x0,14)+(2x0,5); 30 V; PVC; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)