LAPP kontrolni vod 1123544/100 100 m
- Kataloški br:
- 3363135 - 62
- Kataloški br:
- 3363135 - 62
LAPP kontrolni vod 1123544/100 100 m
0 %
1,410.00 KM1,415.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
1,410.00 KM1,415.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1123544/100 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 128 H BK 0,6/1 KV 3G4 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 11.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of main cores | 3 |
| Nominal cross section main conductors | 4 mm² |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 11.4 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 171.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 45.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 128 H BK 0,6/1 KV 3G4 upravljački kabel; 3G4; U 0 /U: 0,6/1 kV; HFFR; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.