LAPP kontrolni vod 12 x 1.5 mm² 0023338/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3363456 - 62
- Kataloški br:
- 3363456 - 62
LAPP kontrolni vod 12 x 1.5 mm² 0023338/1000 1000 m
1 %
57,060.00 KM57,540.00 KM
Štedite 480.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
57,060.00 KM57,540.00 KM
Štedite 480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 12 x 1.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0023338/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® PETRO FD 865 CP 12G1,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 14.9 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 12 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® PETRO FD 865 CP 12G1.5 upravljački kabel; 12G1.5; Extended-Line; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.