LAPP kontrolni vod 2 x 0.5 mm² 0026736/500 500 m
- Kataloški br:
- 3363540 - 62
- Oznaka:
- 0026736/500
- EAN:
- 4044777670642
- Kataloški br:
- 3363540 - 62
- Oznaka:
- 0026736/500
- EAN:
- 4044777670642
LAPP kontrolni vod 2 x 0.5 mm² 0026736/500 500 m
1 %
7,780.00 KM7,835.00 KM
Štedite 55.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
7,780.00 KM7,835.00 KM
Štedite 55.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 2 x 0.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0026736/500 |
| Tip | ÖLFLEX® ROBUST FD C 2X0,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 8.3 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 2 x |
| Nominal cross section conductor | 0.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 6 = very flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-105 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 2 |
| Outer diameter approximate | 8.3 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 62.3 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 62.3 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 33.2 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® ROBUST FD C 2X0,5 upravljački kabel; 2X0,5; Extended-Line; U 0 /U: 300/500 V; TPE; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)