LAPP kontrolni vod 2 x 1.5 mm² 1119902/2000 2000 m
- Kataloški br:
- 3362792 - 62
- Kataloški br:
- 3362792 - 62
LAPP kontrolni vod 2 x 1.5 mm² 1119902/2000 2000 m
1 %
4,710.00 KM4,750.00 KM
Štedite 40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
4,710.00 KM4,750.00 KM
Štedite 40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 2000 m |
| Presjek | 2 x 1.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1119902/2000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 110 2X1,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 6.3 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 2 x |
| Nominal cross section conductor | 1.5 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 2 |
| Outer diameter approximate | 6.3 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 94.5 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 63.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 25.2 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 110 2X1,5 upravljački kabel; 2X1,5; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: brojevi; fleksibilan; VDE registarski broj: 7030
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.