LAPP kontrolni vod 3 x 1 mm² 8718030S/500 500 m
- Kataloški br:
- Kataloški br:
4 %
9,255.00 KM9,675.00 KM
Štedite 420.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
9,255.00 KM9,675.00 KM
Štedite 420.00 KM
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 3 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 8718030S/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN TM CY 3G18AWG |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 8.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 3 x |
| Nominal cross section conductor | 1 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor category | Class 6 = very flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 3 |
| Outer diameter approximate | 8.4 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 84.0 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 84.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 50.4 mm |