LAPP kontrolni vod 3 x 2.5 mm² 281403/2440 2440 m
- Kataloški br:
- 3363246 - 62
- Oznaka:
- 281403/2440
- EAN:
- 4056157127738
- Kataloški br:
- 3363246 - 62
- Oznaka:
- 281403/2440
- EAN:
- 4056157127738
LAPP kontrolni vod 3 x 2.5 mm² 281403/2440 2440 m
4 %
23,055.00 KM24,125.00 KM
Štedite 1,070.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
23,055.00 KM24,125.00 KM
Štedite 1,070.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 2440 m |
| Presjek | 3 x 2.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 281403/2440 |
| Tip | ÖLFLEX® CONTROL TM 3G2,5 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 9.0 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 3 x |
| Nominal cross section conductor | 2.5 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -25-90 °C |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Number of cores | 3 |
| Outer diameter approximate | 9.0 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | 14 |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 38.6 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 38.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CONTROL TM 3G2.5 upravljački kabel; 3G2.5; U 0 /U: 0,6/1 kV; Identifikacija žice: brojevi; UL popis; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)