LAPP kontrolni vod 4 x 1 mm² 00100434/500 500 m
- Kataloški br:
- 3362764 - 62
- Kataloški br:
- 3362764 - 62
LAPP kontrolni vod 4 x 1 mm² 00100434/500 500 m
10 %
1,615.00 KM1,795.00 KM
Štedite 180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
1,615.00 KM1,795.00 KM
Štedite 180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 4 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 00100434/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 300/500V 4G1 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 6.5 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 4 x |
| Nominal cross section conductor | 1 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Colour |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Grey |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 6.5 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 97.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 26.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | TRUE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 300/500V 4G1 upravljački kabel; 4G1; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.