LAPP kontrolni vod 4 x 2.5 mm² 00350173/1500 1500 m
- Kataloški br:
- 3362789 - 62
- Kataloški br:
- 3362789 - 62
LAPP kontrolni vod 4 x 2.5 mm² 00350173/1500 1500 m
1 %
20,545.00 KM20,750.00 KM
Štedite 205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
20,545.00 KM20,750.00 KM
Štedite 205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1500 m |
| Presjek | 4 x 2.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 00350173/1500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 CY 450/750V 4G2,5 |
| Nazivni napon | 750 V |
| Vanjski Ø | 13.5 mm |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Broj žica | 4 x |
| Nominal cross section conductor | 2.5 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Colour |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 750 V |
| Colour outer sheath | Other |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Nominal voltage U0 | 450 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 13.5 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 270.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 81.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | TRUE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 CY 450/750V 4G2.5 upravljački kabel; 4G2.5; U 0 /U: 450/750 V; PVC; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.