LAPP kontrolni vod 4 x 25 mm² 1028634/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3388503 - 62
- Oznaka:
- 1028634/1000
- EAN:
- 4044774680583
- Kataloški br:
- 3388503 - 62
- Oznaka:
- 1028634/1000
- EAN:
- 4044774680583
LAPP kontrolni vod 4 x 25 mm² 1028634/1000 1000 m
1 %
155,350.00 KM156,730.00 KM
Štedite 1,380.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
155,350.00 KM156,730.00 KM
Štedite 1,380.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 4 x 25 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 25 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1028634/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® FD 891 P 4G25 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 27.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 4 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® FD 891 P 4G25 upravljački kabel; 4G25; Core-Line; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)