LAPP kontrolni vod 4 x 4 mm² 1027950/500 500 m
- Kataloški br:
- 3362632 - 62
- Kataloški br:
- 3362632 - 62
LAPP kontrolni vod 4 x 4 mm² 1027950/500 500 m
1 %
10,075.00 KM10,165.00 KM
Štedite 90.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
10,075.00 KM10,165.00 KM
Štedite 90.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 4 x 4 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1027950/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN 819 CP 4G4 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 11.9 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 4 x |
| Nominal cross section conductor | 4 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 11.9 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | 12 |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 119.0 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 119.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 47.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CHAIN 819 CP 4G4 upravljački kabel; 4G4; Basic-Line; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.