LAPP kontrolni vod 4 x 6 mm² 281004CY/1000 1000 m
- Kataloški br:
- Kataloški br:
5 %
41,980.00 KM43,985.00 KM
Štedite 2,005.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-5 %
41,980.00 KM43,985.00 KM
Štedite 2,005.00 KM
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 4 x 6 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 6 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 281004CY/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CONTROL TM CY 4G6 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 15.3 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 4 x |
| Nominal cross section conductor | 6 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-70 °C |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 15.3 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | 10 |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 96.4 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 96.4 mm |