LAPP kontrolni vod 5 x 1.5 mm² 8716050/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3362699 - 62
- Kataloški br:
- 3362699 - 62
LAPP kontrolni vod 5 x 1.5 mm² 8716050/1000 1000 m
4 %
18,440.00 KM19,290.00 KM
Štedite 850.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
18,440.00 KM19,290.00 KM
Štedite 850.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 5 x 1.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 8716050/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN TM 5G16AWG |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 10.3 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 5 x |
| Nominal cross section conductor | 1.5 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor category | Class 6 = very flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-105 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 5 |
| Outer diameter approximate | 10.3 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | 16 |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 77.3 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 77.3 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 51.5 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CHAIN TM 5G16AWG upravljački kabel; 5G1.5; Core-Line; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: brojevi; UL popis; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.