LAPP kontrolni vod 5 x 4 mm² 281205/1500 1500 m
- Kataloški br:
- 3363248 - 62
- Kataloški br:
- 3363248 - 62
LAPP kontrolni vod 5 x 4 mm² 281205/1500 1500 m
1 %
36,060.00 KM36,390.00 KM
Štedite 330.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
36,060.00 KM36,390.00 KM
Štedite 330.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1500 m |
| Presjek | 5 x 4 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 281205/1500 |
| Tip | ÖLFLEX® CONTROL TM 5G4 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 12.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 5 x |
| Nominal cross section conductor | 4 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -25-90 °C |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Number of cores | 5 |
| Outer diameter approximate | 12.6 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | 12 |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 53.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 53.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CONTROL TM 5G4 upravljački kabel; 5G4; U 0 /U: 0,6/1 kV; Identifikacija žice: brojevi; UL popis; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.