LAPP kontrolni vod 7 x 0.5 mm² 1123009/100 100 m
- Kataloški br:
- 3363193 - 62
- Kataloški br:
- 3363193 - 62
LAPP kontrolni vod 7 x 0.5 mm² 1123009/100 100 m
1 %
475.00 KM480.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
475.00 KM480.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 7 x 0.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1123009/100 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 7X0,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 6.9 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 7 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 7X0,5 upravljački kabel; 7X0,5; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.