LAPP ÖLFLEX® 408 P kontrolni vod 10 x 0.75 mm² 1308110/100 100 m
- Kataloški br:
- 3362551 - 62
- Kataloški br:
- 3362551 - 62
LAPP ÖLFLEX® 408 P kontrolni vod 10 x 0.75 mm² 1308110/100 100 m
0 %
1,210.00 KM1,215.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
1,210.00 KM1,215.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 12.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® 408 P |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 10 x 0.75 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Proizvođač-br. dijela | 1308110/100 |
| Tip | ÖLFLEX® 408 P 10G0,75 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 9.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 10 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® 408 P 10G0.75 upravljački kabel; 10G0.75; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.