LAPP ÖLFLEX® TRUCK 470 P automobilski kabel 7027046/100 100 m
- Kataloški br:
- 3363802 - 62
- Oznaka:
- 7027046/100
- EAN:
- 4044774686479
- Kataloški br:
- 3363802 - 62
- Oznaka:
- 7027046/100
- EAN:
- 4044774686479
LAPP ÖLFLEX® TRUCK 470 P automobilski kabel 7027046/100 100 m
1 %
830.00 KM835.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
830.00 KM835.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 12 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® TRUCK 470 P |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Proizvođač-br. dijela | 7027046/100 |
| Tip | ÖLFLEX® TRUCK 470 P 2X0,75+2X1,5 |
| Nazivni napon | 60 V |
| Vanjski Ø | 7.2 mm |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | automobilski kabel |
Opis
Opis
ÖLFLEX® TRUCK 470 P 2X0,75+2X1,5 kabel za vozilo; 2X0,75+2X1,5; žuto / zeleno / bijelo / smeđe; 60 V; PUR; Identifikacija žice: boje; ADR odobrenje; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)