LAPP vod za servo 4 x 1 mm² 0027968/100 100 m
- Kataloški br:
- 3363703 - 62
- Oznaka:
- 0027968/100
- EAN:
- 4044776106036
- Kataloški br:
- 3363703 - 62
- Oznaka:
- 0027968/100
- EAN:
- 4044776106036
LAPP vod za servo 4 x 1 mm² 0027968/100 100 m
1 %
2,750.00 KM2,765.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
2,750.00 KM2,765.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 4 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0027968/100 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO FD 796 CP 4G1+2x(2x0,75) |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 11.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Broj žica | 4 x |
| Nominal cross section conductor | 1 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Orange |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Conductor category | Class 6 = very flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-90 °C |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 11.6 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 87.0 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 87.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 46.4 mm |
| Specification core insulation | Polypropylene (PP) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | vod za servo |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO FD 796 CP 4G1+2x(2x0,75) servo kabel; 4G1+2x(2x0,75); Extended-Line; U 0 /U: 0,6/1 kV; PUR; Oklopljeno; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)