Kataloški br:
Oznaka:
EL-USB-CO300
Oznaka:
EL-USB-CO300
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • USB sučelje za konfiguraciju i prijenos podataka na PC
  • Programirane granične vrijednosti alarma s vizualnim i zvučnim signalom upozorenja
  • Život senzora: 4 godine
  • Zamjenjiva litijeva baterija
  • besplatni softver
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
dim.(D x Š x V) 94 x 27 x 20.5 mm
Težina120 g
Visina20.5 mm
Dužina94 mm
Širina27 mm
Memorija po kanalu (čitanja)32510
Kalibriran potvornički standard (vlastiti)
SučeljaUSB
Mjerena veličinaCO
TipEL-USB-CO300
Mjerni interval (maks.)12 h
Mjerni interval (min.)10 s
Mjerno područje CO2 (maks.)300 ppm
Mjerno područje CO2 (min.)0 ppm
Rezolucija0,5 ppm
Opskrba strujomlitijeva baterija (1/2 AA)
Vrsta proizvodauređaj za pohranu podataka ugljičnog monoksida
Opis
Opis
EL-USB-CO mjeri i pohranjuje podatke o ugljičnom monoksidu (CO) u mjernom području od 0 do 300 ppm pri radnoj temperaturi od -10 ° C do + 40 ° C. Snimljeni podaci pohranjuju se u nehlapljivoj memoriji, a podaci se ne gube kad je baterija prazna. Trepereće crveno LED svjetlo i zvučni signal ukazuju na to da je unaprijed postavljena granica alarma.