Lascar Electronics EL-USB-CO300 EL-USB-CO300 uređaj za pohranu podataka ugljičnog monoksida Mjerena veličina CO
- Kataloški br:
- 101936 - 62
- Oznaka:
- EL-USB-CO300
- EAN:
- 4016138696745
- Kataloški br:
- 101936 - 62
- Oznaka:
- EL-USB-CO300
- EAN:
- 4016138696745
Lascar Electronics EL-USB-CO300 EL-USB-CO300 uređaj za pohranu podataka ugljičnog monoksida Mjerena veličina CO
420.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
420.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- USB sučelje za konfiguraciju i prijenos podataka na PC
- Programirane granične vrijednosti alarma s vizualnim i zvučnim signalom upozorenja
- Život senzora: 4 godine
- Zamjenjiva litijeva baterija
- besplatni softver
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 94 x 27 x 20.5 mm |
| Težina | 120 g |
| Visina | 20.5 mm |
| Dužina | 94 mm |
| Širina | 27 mm |
| Memorija po kanalu (čitanja) | 32510 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Sučelja | USB |
| Mjerena veličina | CO |
| Tip | EL-USB-CO300 |
| Mjerni interval (maks.) | 12 h |
| Mjerni interval (min.) | 10 s |
| Mjerno područje CO2 (maks.) | 300 ppm |
| Mjerno područje CO2 (min.) | 0 ppm |
| Rezolucija | 0,5 ppm |
| Opskrba strujom | litijeva baterija (1/2 AA) |
| Vrsta proizvoda | uređaj za pohranu podataka ugljičnog monoksida |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Uređivač podataka EL-USB-CO, s računalom i softverom (engleski)
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)