Laserliner 082.264A endoskop Promjer sonde: 5.5 mm Duljina sonde: 1 mm
- Kataloški br:
- 3594133 - 62
- Oznaka:
- 082.264A
- EAN:
- 4021563735051
- Kataloški br:
- 3594133 - 62
- Oznaka:
- 082.264A
- EAN:
- 4021563735051
Laserliner 082.264A endoskop Promjer sonde: 5.5 mm Duljina sonde: 1 mm
910.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
910.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Učinkovita lokalizacija problema iza ili unutar objekata, zidova, cijevi, šupljina
- Detaljne slike i videozapisi zahvaljujući kameri visoke rezolucije
- Višenamjenski držač kombinira stalak, magnet i kuku za svestrane mogućnosti montaže i varijabilno pozicioniranje tijekom svake inspekcije.
- Fleksibilni prikaz: Zaslon prikazuje perspektive s prednje i bočnih kamera pojedinačno ili istovremeno u podijeljenom prikazu.
- Specifična identifikacija razlika korištenjem funkcije usporedbe slika
- Mala kamera idealna za teško dostupna mjesta
- Visokointenzivno osvjetljenje objekta na kameri pomoću 7 visokoučinkovitih LED dioda.
- Veliki, lako čitljiv zaslon
- Slika je dostupna u prikladnom formatu na monitoru putem rotacije i zrcaljenja.
- Vodootporna i prašinootporna kamera
- Magnetski i kukoviti priključci za montažu na glavu kamere omogućuju privlačenje/podizanje teško dostupnih predmeta.
- Evaluacija i dokumentiranje putem interne memorije za fotografije i Micro-SD kartice
- Optimalno rukovanje zahvaljujući kompaktnom dizajnu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | endoskop |
| Promjer sonde | 5.5 mm |
| Duljina sonde | 1 mm |
| Određene značajke endoskopa | rotacija slike led rasvjeta sd utor za karticu vodootporna |
| Rezolucija prikaza | 480 x 272 Pixel |
| Razlučivost kamere | 1280 x 720 Pixel |
| Digitalni zoom | 2 x |
| Opskrba naponom | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Vidno polje | 68 ° |
| Težina | 420 g |
| dim. | (D x Š x V) 45 x 85 x 153 mm |
| Dužina | 45 mm |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 153 mm |
| Tip | VideoPocket HDM Duo |
Opis
Opis
Ovaj visokorezolucijski i kompaktni sustav za video inspekciju omogućuje detaljne vizualne preglede teško dostupnih mjesta, uključujući cjevovode, spuštene stropove i motorna vozila. Tijekom upotrebe, sedam visokoučinkovitih LED dioda na vodootpornoj kameri osiguravaju učinkovito osvjetljenje objekta koje se može podesiti u deset koraka. Prednja i bočna kamera omogućuju fleksibilan prikaz područja pregleda na velikom zaslonu u boji, pojedinačno ili istovremeno u jasnom podijeljenom prikazu. Detalji se mogu jasno vidjeti pomoću funkcije zumiranja. Pomoću funkcije usporedbe slika, korisnici mogu izravno utvrditi razlike između žive slike i spremljene referentne slike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- VideoPocket HDMI Duo
- TopClips
- SD mikro kartica
- 4 AA baterije
- Kovčeg za nošenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.